Hakkımızda - Adresin Hotel Edirne
My photo

Hakkımızda

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Address Group, 1993 yılında kurulmuştur ve Davet & Organizasyon, Otelcilik, Yeme-İçme, Turizm, Perakende, Yöresel Lezzetler, Restaurant, Catering gibi farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. Address Group’un ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

Address Group’un yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Address Group, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Trakya Bölgesinde değişimin öncüleri arasında yer alan Address Group, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Address Group standartları belirleyen, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir ve yeni yatırımı Adresin Hotel’i 92 Oda ve 240 yatak kapasiteyle hizmete açmıştır.